SIENNA 43
01-121 WARSZAWA

+48 603 112 107
pn-pt 10.00 - 18.00
sobota i niedziela 10.00 - 16.00

Wychodząc naprzeciw zapotrzebowaniu rynku i najnowszym trendom otworzyliśmy Stacjonarny Kantor krypto – Kantor Centrum Warszawa Piotr Budziński, który oprócz tradycyjnej wymiany walut i świadczenia usług przekazów pieniężnych – współpracuje z Polską giełdą krypto Kanga Exchange i oferujemy również stacjonarną obsługę skupu i sprzedaży walut wirtualnych po atrakcyjnych kursach – 7 dni w tygodniu!!!
 

Interesuje Cię inwestycja w kryptowaluty? Chcesz kupić lub sprzedać Bitcoina, Ethereum,Tether, USDCoin, Kanga Coin lub inne? Interesuje Cię bezpieczna, anonimowa i profesjonalna wymiana kryptowalut za gotówkę? Dobrze trafiłeś!
Zapraszamy do nas na Sienną 43!!!

Realizujemy również wypłaty za pomocą bonów - bez rejestracji konta!!!

Możliwość płatności w różnych walutach po atrakcyjnym kursie wymiany.

Zapewniamy indywidualne podejście do klienta i komfortowe, bezpieczne i dyskretne warunki wymiany. - zapraszamy do skorzystania z naszych usług! Jeszcze nigdy wymiana krypto nie była tak szybka – wystarczy aplikacja i cała transakcja trwa ok 60sekund!!

jakkupowac

Kantor Kanga

Kantory Kanga to sieć partnerskich kantorów stacjonarnych, w których w prosty sposób kupisz lub sprzedasz kryptowaluty. Jak zrealizować transakcję w kantorze?

Pobierz aplikację Kanga Wallet, zasil konto w środki i udaj się do kantoru. W kantorze ustal z operatorem kwotę wymiany i podaj mu wygenerowany w aplikacji kod, którym potwierdzisz transakcję.

AKTUALNE KURSY